Nasz Zepół

/Nasz Zepół
Nasz Zepół2020-08-28T09:33:33+00:00

LudzieRobert Jaruga


Rozległa wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie rozwoju aplikacji webowych. Biegła znajomość kilku platform programistycznych. Pomysłodawca kilku znaczących projektów informatycznych. Publicysta wiodących tytułów prasy informatycznej i nie tylko. Audytor IT.


Artur Kędzierski


Poparta szerokim doświadczeniem wiedza w zakresie filozofii Internetu Drugiej Generacji. Specjalista SEO. Wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami sieciowymi w oparciu o metodologię programowania zwinnego. Wszechstronna wiedza z zakresu praktyki biznesowej w Polsce i Stanach Zjednoczonych.


Rafał Wereszczaka


Specjalista audytu wewnętrznego systemu zarządzania jakością według norm ISO. Audytor certyfikowany przez Lloyd‘s of London. Specjalista zarządzania informacją (Media Handling) certyfikowany przez BBC (British Broadcasting Corporation). Certyfikat dostępu do informacji niejawnych. Odpowiedzialny za redakcję treści witryn w językach: angielskim i niemieckim.


Dimitrios Tarsudis


WEB DEWELOPER – pisany wielkimi literami. Zna więcej języków programowania niż jest naturalnych języków w Europie. 15 lat doświadczenia przy klawiaturze. Z zamiłowania, pochodzenia i nazwiska Grek Starożytny. Polak z urodzenia.


Call Now Button+ 48 668 935 668
GOTOWE